English info

Emerging Europe 2013

Autor: Redakcja TREND

Data: 7 marca 2013

Wielcy ekonomiści, czołowi polscy przedsiębiorcy, wybitni praktycy biznesu, zarządzający najwyższego szczebla - już w marcu podzielą się swoją wiedzą i bogatym doświadczeniem z uczestnikami 9. edycji konferencji Emerging Europe 2013.

EE 2013

Emerging Europe 2013 jest konferencją organizowaną przez Klub Inwestora, która dotyczy zarówno inwestowania, jak i szeroko pojętej sytuacji gospodarczej w krajach Europy Środkowo-Wschodniej.

Formuła tegorocznej edycji została zmodyfikowana. Tradycyjne wykłady zastąpione będą dynamicznymi panelami dyskusyjnymi. Możliwość obserwowania konfrontacji poglądów największych praktyków gospodarczych w kraju będzie z pewnością interesującą alternatywą nie tylko dla studentów kierunków ekonomicznych.

Pierwszy panel dyskusyjny poświęcony będzie niedoskonałościom rynku oraz potrzebie regulacji europejskich instytucji finansowych. Tego dnia będziemy mieli zaszczyt gościć Wojciecha Sobieraja – założyciela Alior Banku. Kolejny panel dyskusyjny dotyczyć będzie bezpośrednio rynków finansowych i rozwoju bankowości w dobie postępującego kryzysu zaufania do instytucji finansowych. Grono naszych prelegentów zasilą: Ryszard Petru – prezes TEP i partner PwC oraz Wiesław Rozłucki – pierwszy prezes GPW. Wykłady natomiast poprowadzone zostaną przez André Schuurman’a – Dyrektora w KPMG, na temat Chińskich inwestycji w Europie Środkowo-Wschodniej oraz Pawła Padusińskiego Dyrektora Mid Europy, na temat rynku usług medycznych w Europie Środkowo-Wschodniej na przykładzie transakcji grupy LUX MED – transakcji roku private equity w Polsce.

Emerging Europe to projekt o charakterze międzynarodowym, w którym uczestniczą studenci m.in. z Niemiec, Czech, Rosji i Węgier. W krajach tych odbędą się bliźniacze konferencje, poświęcone  gospodarkom oraz perspektywom rozwoju państw Europy Środkowo-Wschodniej.

Uczestnictwo w konferencji to doskonała okazja do pogłębienia wiedzy na temat sytuacji ekonomicznej w Polsce i państwach sąsiednich. To także szansa na spotkanie z najwybitniejszymi postaciami świata finansów w naszym kraju.

Konferencja odbędzie się w dniach 13-15 Marca 2013 roku w Szkole Głównej Handlowej.

W tym roku konferencja Emerging Europe wzbogacona jest o Afterparty w międzynarodowym gronie studentów z krajów Europy Środkowo – Wschodniej. Na imprezie zagra DJ Adam Zasada – zwycięzca międzynarodowego konkursu „Burn Studios Residency Competition”, DJ rezydent w legendarnym Cafe Mambo na Ibizie, uczestnik warsztatów z DJ Davidem Guettą.

Afterparty Emerging Europe 2013 odbędzie się 14 Marca 2013 roku w klubie The Eve.

Więcej informacji na stronie: www.emerging-europe.pl