English info

XV Maraton Firm Konsultingowych już 15 marca w Szkole Głównej Handlowej

Autor: Redakcja TREND

Data: 2 marca 2012

15 marca. 15 Maraton. 15 firm! SKN Konsultingu, działające przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie już po raz piętnasty zaprasza na Maraton Firm Konsultingowych.

plakata1spady3mmcmyk300dpi

Maraton Firm Konsultingowych to ogólnopolski projekt, organizowany z powodzeniem od początku istnienia Koła. To inicjatywa tworzona przez najstarszą i jedną z najbardziej aktywnych organizacji studenckich w SGH. Ideą MFK jest przybliżenie studentom specyfiki pracy w konsultingu.  Uczestnicy mogą także zapoznać się z ofertą zatrudnienia największych firm konsultingowych i doradczych. Jest to doskonała okazja do nawiązania pierwszych kontaktów z przedstawicielami renomowanych firm.

Targi te przyjmują formę Wioski Konsultingowej. W ciągu trzech dni studenci mają okazję wziąć udział w licznych wykładach, case studies i konkursach.  15 marca, na tzw. Auli Spadochronowej Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, odbędą się konkursy organizowane przez firmy partnerskie. Przez cały dzień studenci mogą spróbować swoich sił w biegach na orientację, krzyżówkach, zadaniach z dziedziny finansowej czy wziąć udział w panelu dyskusyjnym. Na zwycięzców czekają wartościowe nagrody, m.in. aparaty, laptopy czy iPad’y.

13, 14 i 15 marca odbędą się case studies, przygotowane przez firmy, biorące udział w wydarzeniu. Dzięki nim studenci mogą zmierzyć się z praktycznymi zadaniami oraz rozwinąć swoje umiejętności. To także doskonała okazja, by bliżej poznać konkretne firmy. Zapisy na case’y trwają do 8 marca na stronie www.15maraton.pl.

Ważnym elementem imprezy jest również wybór „Firmy Konsultingowej Roku” i wręczenie statuetki najlepszej firmie. Zwycięska firma zostaje wyłoniona przez samych studentów w głosowaniu internetowym na stronie wydarzenia.

Nie przegap swojej szansy! Przyjdź na Aulę Spadochronową Szkoły Głównej Handlowej (al. Niepodległości 162) i dołącz do Alei Sław Konsultingu!

Harmonogram oraz szczegółowe informacje o Maratonie znajdują się na stronie www.15maraton.pl oraz na profilu wydarzenia na Facebooku.