English info

Global Technology stawia na kreatywność – ciekawy konkurs dla młodych ludzi

Autor: Redakcja TREND

Data: 28 listopada 2011

Firma KL TRADE, wprowadzająca na polski rynek wysokiej jakości akcesoria GSM sygnowane marką Global Technology oraz EGO, ogłosiła konkurs dla studentów. Zadaniem uczestników jest wykonanie projektu telefonu komórkowego lub związanego z nim akcesorium, albo stworzenie oryginalnego klipu, promującego markę. Zwycięzca, czyli twórca najbardziej kreatywnej i innowacyjnej pracy, otrzyma nowego iPada2.

 

Marka Global Technology stawia na kreatywność i oryginalność. Stąd pomysł na konkurs, skierowany do młodych ludzi – przede wszystkim studentów kierunków artystycznych i technicznych, który daje im szansę sprawdzenia się w roli projektantów. Chcąc zapewnić uczestnikom pełną swobodę podczas tworzenia i zachęcić ich do wykorzystania całego swojego potencjału, organizatorzy wymyślili aż trzy ciekawe kategorie projektów, w których mogą się wykazać młodzi twórcy. Ich zadaniem jest wykonanie projektu telefonu komórkowego lub związanego z nim akcesorium. Do wyboru jest także przygotowanie klipu, który będzie promował markę Global Technology. Spośród prac nadesłanych mailowo lub pocztą, specjalna komisja wybierze najbardziej interesujący projekt, a jego twórca otrzyma tablet iPad2. Dodatkowo jury przyzna dwa wyróżnienia, które zostaną nagrodzone zestawami akcesoriów marki EGO i GT. Konkurs rozpoczął się 21 listopada br. i potrwa do 10 lutego 2012 roku. Organizatorzy mają nadzieję, że będzie on ciekawym doświadczeniem dla twórców i pomoże im w dalszym rozwoju zawodowym. Konkurs to także szansa dla marki, aby wykorzystać w swojej działalności świeże spojrzenie młodych, utalentowanych ludzi na design i promocję oraz inspirować się ich pomysłami w dalszej pracy.

 

Patronami medialnymi akcji konkursowej są magazyny: Computer Arts, Mobility, Laif, Trend, 21wiek oraz portal www.dlastudenta.pl.

 

Więcej na stronie: http://kltrade.pl/index.php/pl/konkurs.html