English info

Pracowałeś, odbywałeś praktykę? Podziel się doświadczeniem i wygraj wycieczkę do Nowego Jorku!

Autor: Redakcja TREND

Data: 7 listopada 2011

Jesteś studentem lub absolwentem i planujesz związać swą przyszłość z branżą finansów i bankowości? Masz za sobą pierwsze doświadczenia zawodowe, które, być może nie zawsze spełniały Twoje oczekiwania? Teraz masz możliwość wyrażenia swojej opinii. Do końca listopada możesz wziąć udział w badaniu i opowiedzieć o tym co jest dla Ciebie ważne.

MBE300x51gif

 

Z początkiem roku akademickiego  2011/12 wystartowało I Ogólnopolskie Badanie MBE STUDENT INDEX – finanse i bankowość, projekt MBE group zrealizowany przy współpracy merytorycznej z portalem karierawfinansach.pl oraz firmą szkoleniową BPP Professional Education. W ankiecie organizatorzy pytają
o wykształcenie, doświadczenie i preferencje zawodowe respondentów. Wszystkie odpowiedzi posłużą
do sporządzenia zbiorczych statystyk prezentujących opinie na temat rynku pracy i pracodawców. Analiza rynku pracy obejmuje ocenę firmy, branży, zachowania pracodawców i oferowanych przez nich warunków z punktu widzenia pracownika. Wyniki analizy pozwalają zdefiniować czynniki wpływające na lojalność pracownika, skłaniające do efektywniejszej pracy, a także motywujące do ciągłego rozwoju.
Respondenci badania uzyskają dostęp do interaktywnego narzędzia, które wskaże gdzie warto zaplanować karierę w branży finansowej, który pracodawca jest najodpowiedniejszy względem oczekiwań i doświadczenia oraz jak wypada się w stosunku do innych studentów i absolwentów.

Nagrodami głównymi w badaniu są wycieczka do Nowego Jorku, podczas której zwycięzca będzie miał możliwość przygotować specjalny raport na temat aktualnej sytuacji w branży finansowej lub kwota 10 tyś zł
do wykorzystania na kursy przygotowujące do certyfikatu ACCA lub CIMA
w firmie szkoleniowej BPP Professional Education.


Badanie jest dostępne do 30 listopada 2011 roku pod linkiem

 http://www.mbeindex.pl/ankieta/?utm_source=trend&utm_medium=baner&utm_campaign=mbe