English info

Zasady korzystania z serwisu


Zasady korzystania z serwisu

Portal inwestycyjny www.gazetatrend.pl jest skierowany do wszystkich osób pragnących uzyskać informacje na temat szeroko pojętego inwestowania. Wszystkie informacje prezentowane w portalu są całkowicie bezpłatne, Redakcja nie pobiera opłat za korzystanie z serwisu.

Opracowania zawarte w portalu inwestycyjnym www.gazetatrend.pl nie są rekomendacjami w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Stąd wydawca i autorzy nie ponoszą odpowiedzialności za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie opracowania portalu inwestycyjnego www.gazetatrend.pl.

Wszelkie opinie i oceny zawarte w niniejszym dokumencie wyrażają indywidualne opinie osób go sporządzających w dniu jego publikacji i nie mogą być interpretowane jako podstawa do podejmowania jakichkolwiek decyzji dotyczących inwestycji dokonywanych przez czytelnika.

Prawa autorskie

Wszystkie prawa zastrzeżone. Prawa do używania, kopiowania i rozpowszechniania wszystkich danych dostępnych w Serwisie podlegają w szczególności przepisom Ustawy z dnia 04.02.1994 r. o Prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.).

Rozpowszechnianie elektronicznego wydania TREND - miesięcznika o sztuce inwestowania oraz wszelkich treści serwisu bez zgody Redakcji zabronione.

 

Newsletter - lista dystrybucyjna

Adresy email podawane podczas zapisaów do listy dystrybucyjnej są przetwarzane wyłącznie na potrzeby wydawcy miesięcznika TREND i w celach marketingowych - nie są udostępniane osobom trzecim. Użytkownik, który jest zapisany do listy dystrybucyjnej, może w każdej chwili wypisać się z listy. W tym celu należy wysłać stosowną informację pod adres webmaster@gazetatrend.pl lub wypisać się poprzez użycie panelu administracyjnego dołączanego do każdego przesłanego mailingu (treści reklamowych@).

Reklama

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych reklam i ogłoszeń.

Współpraca redakcyjna

Artykuły opublikowane na łamach TREND - miesięcznik o sztuce inwestowania oraz w serwisie www.gazetatrend.pl stanowią własność Redakcji i nie mogą być publikowane bez udzielonej zgody w innych mediach przez Autorów lub osoby trzecie.

Nadesłanie artykułów do Redakcji oznacza zgodę Autora na korektę i skracanie tekstu, opublikowanie przesłanych treści na łamach TREND - miesięcznika o sztuce inwestowania a także w mediach współpracujących.

Przesłanie artykułu lub innej pracy do Redakcji przez Autora oznacza jednocześnie akceptację zapisów zawartych na tej stronie.