English info

Oceń pracodawców branży finansowej i wygraj wycieczkę do Nowego Jorku!

Autor: Redakcja TREND

Data: 8 października 2011

Jesteś studentem lub absolwentem i planujesz związać swą przyszłość z branżą finansów i bankowości? Masz za sobą pierwsze doświadczenia zawodowe, które nie zawsze spełniały Twoje oczekiwania? Teraz masz możliwość wyrażenia swojej opinii. Weź udział w badaniu i opowiedz o tym, co jest dla Ciebie ważne.

MBE new300x2501

1 października 2011 ruszyło I Ogólnopolskie Badanie MBE STUDENT INDEX – finanse i bankowość, projekt MBE group zrealizowany przy współpracy merytorycznej z portalem karierawfinansach.pl oraz firmą szkoleniową BPP Professional Education. W ankiecie organizatorzy pytają o wykształcenie, doświadczenie i preferencje zawodowe respondentów. Wszystkie odpowiedzi posłużą do sporządzenia zbiorczych statystyk prezentujących opinie na temat rynku pracy i pracodawców. Analiza rynku pracy obejmuje ocenę firmy, branży, zachowania pracodawców i oferowanych przez nich warunków z punktu widzenia pracownika. Wyniki analizy pozwalają zdefiniować czynniki wpływające na lojalność pracownika, skłaniające do efektywniejszej pracy, a także motywujące do ciągłego rozwoju.
Respondenci badania uzyskają dostęp do interaktywnego narzędzia, które wskaże, gdzie warto zaplanować karierę w branży finansowej, który pracodawca jest najodpowiedniejszy względem oczekiwań i doświadczenia oraz jak wypada się w stosunku do innych studentów i absolwentów.

Nagrodami głównymi w badaniu są wycieczka do Nowego Jorku, podczas której zwycięzca będzie miał możliwość przygotować specjalny raport na temat aktualnej sytuacji w branży finansowej lub kwota 10 tys. zł do wykorzystania na kursy przygotowujące do certyfikatu ACCA lub CIMA w firmie szkoleniowej BPP Professional Education.


Badanie jest dostępne od  1 października do 30 listopada 2011 roku pod linkiem http://www.mbeindex.pl/ankieta/