English info

Konferencja Inspiring SoluTions

Autor: Inspiring SoluTions

Data: 28 lutego 2011

Ściąga na egzamin w postaci pdf’a w telefonie, zamiast zadrukowanej maleńką czcionką kartki? Tak, zna to każdy student (co wcale nie znaczy, że to wykorzystuje;) ).

LogoIS

Jednocześnie wielu studentów wciąż uważa, że IT jest domeną jedynie stereotypowych aspołecznych programistów w okularach. W rzeczywistości dawno przestało nią być. Zaczęło przenikać do większości dziedzin naszego codziennego życia i stało się nie tyle udogodnieniem, co narzędziem, z którym nie potrafimy się rozstać. Nie inaczej dzieje się w biznesie. Nowoczesne technologie towarzyszą na każdym kroku współczesnym menadżerom, marketingowcom czy analitykom biznesowym.

Inspiring SoluTions to ogólnopolska studencka konferencja, pozwalająca poznać najnowocześniejsze trendy i rozwiązania z zakresu: e-commerce & e-marketing, Business Intelligence oraz Innowacje. W ciągu trzech dni trwania konferencji, będziecie mogli wziąć udział w warsztatach oraz case Studies prowadzonych przez specjalistów w branży, w tym m.in. przedstawicieli takich firm jak: Microsoft Dynamics, e-point, Oracle, Google, K2, MicroStrategy, Procter&Gamble oraz ARBOinteractive.

Inspiring SoluTions to także okazja do spotkania studentów całej Polski, zainteresowanych oraz w jakikolwiek sposób związanych z biznesem i ekonomią. Studentów lubiących nadążać za nowościami. Studentów lubiących poznawać nowych ludzi.

Tegoroczna, czwarta już edycja, odbędzie się już 23-25 marca 2011 w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Wejdź na www.inspiringsolutions.eu lub na nasz Facebookowy fanpage i dowiedz się szczegółów. Następnie, po 1 marca zapisz się koniecznie na któryś z interesujących cię warsztatów, abyśmy mogli wspólnie odkrywać tajniki sfery IT w biznesie, których w obecnych czasach nie wypada nie znać. Świat idzie do przodu, nie dajmy mu uciec!