English info

Akademia Private Equity 2011

Autor: Redakcja TREND

Data: 23 lutego 2011

Studenckie Koło Naukowe Konsultingu ma zaszczyt zaprosić wszystkich studentów do wzięcia udziału w Akademii Private Equity 2011. Jest to niepowtarzalna okazja do zdobycia cennej wiedzy i umiejętności bezpośrednio od praktyków tej branży.

skn konsultingu jpg

23 marca 2011 r. rusza Akademia Private Equity, współorganizowana przez MCI Management SA, Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. oraz Studenckie Koło Naukowe Konsultingu funkcjonujące przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Jest to projekt skierowany do studentów, mający na celu szerzenie wśród nich wiedzy o rynku kapitałowym, spowodowanie wzrostu zainteresowania różnymi formami finansowania przyszłej działalności biznesowej i przekazanie wiedzy nt. funduszy wysokiego ryzyka.

Akademia zorganizowana zostanie w postaci trzech wykładów, po których będzie miał miejsce cykl czterech zamkniętych warsztatów prowadzonych przez partnerów MCI Management SA. Ich uczestnicy wcielą się w rolę analityków finansowych i krok po kroku przejdą przez proces inwestycyjny funduszu PE/VC. Warsztaty skierowane będą do zamkniętej grupy 20-30 studentów wyłonionych na podstawie nadesłanych aplikacji.

Aplikuj już dziś! Zapisy na wykłady do 20 marca, na warsztaty do 6 marca

Więcej informacji na stronie www.konsulting.home.pl