English info

Sprawdź, co możesz wygrać w „Grasz... tym razem nie o staż”

Autor: Grasz o staż

Data: 21 października 2010

Co roku na wiosnę studenci i absolwenci z całej Polski mają okazję  spróbować swoich sił w grze o płatne, merytoryczne praktyki oraz atrakcyjne nagrody dodatkowe – w konkursie „Grasz o staż”.

motyw001

W tym roku organizatorzy przygotowali jesienną niespodziankę - "Grasz... tym razem nie o staż”, czyli konkurs, w którym do wygrania są cenne nagrody takie jak m.in. szkolenia specjalistyczne organizowane przez firmę Microsoft oraz StrictWise, zestawy książek wydawnictwa Wolters Kluwer, profesjonalne pióra wieczne ufundowane przez firmę NewellRubbermaind, a na najlepszych czeka wycieczka zagraniczna organizowana przez biuro podroży TUI Polska.

W projekcie wziąć mogą udział studenci wszystkich lat i kierunków studiów oraz absolwenci uczelni wyższych, którzy nie ukończyli 30. roku życia. Aby zagrać o nagrody wystarczy zarejestrować się na stronie www.grasz.pl i w okresie od 23 do 29 listopada 2010r. odpowiedzieć na 10 krótkich pytań – 9 testowy i jedno pytanie otwarte... a 10 grudnia sprawdzić czy nasze nazwisko znalazło się na liście zwycięzców.