English info

Trwa II edycja konkursu na najlepszy studencki start-up Odkrycie Rynku 2015!

Autor: Redakcja TREND

Data: 9 lutego 2015

Znasz dobrze zapowiadający się start-up? Nie musisz być właścicielem firmy, żeby zgłosić ją do konkursu! Założyłeś start-up i chciałbyś, aby usłyszała o nim cała Polska? Koniecznie zgłoś się do nas!

Odkrycie rynku

Odkrycie Rynku 2015 to ogólnopolski konkurs na najlepszy studencki start-up, organizowany przez Niezależne Zrzeszenie Studentów – najprężniej działającą organizację studencką w Polce.

Konkurs skierowany jest do studentów i absolwentów szkół wyższych, którzy mają nie więcej niż 26 lat i prowadzą własną firmę: innowacyjną, pomysłową, rozwijającą się i oferującą produkty bądź usługi cieszące się uznaniem wśród klientów.

Konkurs składa się z dwóch etapów:

  1. Jury wybiera 6 najlepszych start-upów,
  2. Finaliści przygotowują krótki materiał promocyjny prezentujący działalność firmy, jej plany na przyszłość oraz korzyści wynikające z prowadzenia własnej działalności. Odbywa się głosowanie na filmiki i ocena finalistów przez jury.

Każdy uczestnik otrzyma zaproszenie na warsztat przeprowadzony przez Startup Academy. Zwycięzcy otrzymają cenne nagrody ufundowane przez m.in. Startup Academy oraz Lewiatan Business Angels oraz szansę na zwiększenie rozpoznawalności marki dzięki patronom medialnym konkursu. Ponadto, dzięki pomocy merytorycznej od Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości, zwycięzca będzie miał szansę na zdobycie finansowania aż do 500 000 zł!

Zapisy trwają od 2 do 22 lutego. Zgłoszeń można dokonywać będąc zarówno właścicielem firmy, jak i osobą zupełnie z nią niezwiązaną poprzez wypełnienie krótkiego formularza na stronie www.drogowskazykariery.pl/zgloszenia.

Odkrycie Rynku kończy się uroczystą galą finałową 10 kwietnia w Warszawie, podczas której zostaną przedstawione zwycięskie start-upy.

Więcej informacji: www.drogowskazykariery.pl/odkrycie-rynku

 

Zgłoszenia przyjmowane są od 2 do 22 lutego.
Nie czekaj, zostań Odkryciem Rynku 2015!