English info

Tax’n’You: ruszyła VII edycja konkursu podatkowego KPMG

Autor: Redakcja TREND

Data: 6 maja 2014

Do 12 maja można zgłaszać swój udział w konkursie podatkowym Tax’n’You organizowanym już po raz siódmy przez KPMG! Finaliści otrzymają m.in. oferty płatnych praktyk, a studentom, którzy znajdą się na podium, firma zaproponuje umowy o pracę w KPMG.

TNY na FBrejestracja

Firma audytorsko-doradcza KPMG już po raz siódmy organizuje konkurs o tematyce podatkowej Tax’n’You. Skierowany jest do studentów III roku studiów licencjackich podejmujących studia II stopnia, III, IV i V roku jednolitych studiów magisterskich, I i II roku studiów magisterskich uzupełniających oraz absolwentów studiów magisterskich uczelni wyższych z 2013 r., którzy interesują się tematyką podatkową, prawną oraz mają wiedzę o aktualnych wydarzeniach gospodarczych.

Formuła konkursu

Konkurs obejmuje dwa etapy. W pierwszym uczestnicy wypełniają formularz i odpowiadają na 20 losowo wybranych pytań jednokrotnego wyboru, dotyczących przede wszystkim zagadnień podatkowych, a także ogólnej znajomości wydarzeń gospodarczych. Oceniana jest zarówno poprawność odpowiedzi, jak i czas wypełnienia.

Do etapu II zaproszonych zostanie 24 najlepszych kandydatów, którzy zmierzą się podczas finału (kazus z zakresu polskiego prawa podatkowego, panel dyskusyjny o tematyce podatkowej, konkurs znajomości terminów podatkowych).

Jak zgłosić się do Tax’n’You?

Rejestracja do VII edycji ruszyła 21 kwietnia.  Na stronie kpmg.taxandyou.pl w zakładce Rejestracja dostępna jest ankieta konkursowa (etap I). KPMG czeka na zgłoszenia do 12 maja 2014 r. Najlepsi zostaną zaproszeni do finału, który odbędzie się 23 maja 2014 r. w Warszawie.

Zdobywcy trzech pierwszych miejsc otrzymają m.in. nagrody finansowe oraz umowy o pracę w wybranych biurach KPMG w Polsce. Pozostali finaliści otrzymają natomiast oferty płatnych praktyk.

Informacje o konkursie: kpmg.taxandyou.pl

Organizator i Patron Merytoryczny: KPMG; Patroni Honorowi: Uniwersytet Warszawski, Krajowa Izba Doradców Podatkowych; Patron: ACCA; Partnerzy Strategiczni: Apart, Chocolissimo, empik school, Wolters Kluwer; Patroni Medialni: Dziennik Gazeta Prawna, Forsal.pl, Absolvent.pl, dlaStudenta.pl, Eurostudent.pl, Kariera w Finansach, Pracuj.pl, Semestr; Partnerzy studenccy: AIESEC, ELSA

Szczegółowe informacje na temat konkursu można znaleźć na stronie kpmg.taxandyou.pl.