English info

Akademia Private Equity

Autor: Redakcja TREND

Data: 28 kwietnia 2014

Akademia Private Equity 2014 to piąta edycja projektu, którego celem jest szerzenie wiedzy na temat rynków kapitałowych oraz zainteresowanie młodych ludzi różnymi formami finansowania przyszłej działalności biznesowej, jak również przybliżenie uczestnikom tematyki funduszy wysokiego ryzyka. Akademia jest organizowana przez dwa największe koła naukowe działające przy szkole Głównej Handlowej w Warszawie: SKN Konsultingu oraz SKN Klub Inwestora.

APE logo

W ramach projektu zostaną zrealizowane dwie ścieżki tematyczne: Fuzje i Przejęcia oraz Private Equity i Venture Capital. Na każdą z nich zakwalifikowanych zostanie 20-30 starannie wybranych  studentów. O przyjęcie mogą ubiegać się studenci wszystkich lat studiów zainteresowani tematyką projektu.  Selekcja uczestników odbędzie się na podstawie internetowego testu wiedzy oraz CV przesłanych przez kandydatów. Wszystkie życiorysy zostaną przekazane partnerom merytorycznym projektu i znajdą się w ich bazie danych, na podstawie której poszukiwani są kandydaci do podjęcia pracy.

Projekt odbędzie się w dniach 21-23 maja, natomiast już dzisiaj zachęcamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia w udziału w rekrutacji. Formularz rekrutacyjny oraz test wiedzy są zamieszczone na stronie internetowej www.akademiape.pl. Aplikacje będą rozpatrywane do 13 maja. W celu uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy również na stronę wydarzenia na facebooku: www.facebook.com/akademiape.