English info

Przekaż 1% swojego podatku

Autor: Redakcja TREND

Data: 27 lutego 2014

Drodzy Czytelnicy, zbliża się okres rozliczeń z urzędem skarbowym. Serdecznie zachęcamy Was do przekazania 1% swojego podatku na pomoc innym. Redakcja miesięcznika TREND wspiera Fundację Wiewiórki Julii, dbającą o zdrowy uśmiech dzieci w Polsce. Dlaczego warto wesprzeć tę fundację? Odpowiedź znajdziecie w poniższym liście od jej założycielki, dr Dżiulietty Kiworkowej.

Dulietta Kiworkowa small

Szanowni Państwo

Przez ostatni rok w ramach działań i projektów prowadzonych przez moją Fundację udało się przebadać i wyleczyć przeszło 6000 dzieci na terenie całego kraju. To piękna sprawa, dzięki której jako pierwsi w Polsce opublikowaliśmy wyniki dotyczące stanu uzębienia polskich dzieci.

Statystyki są porażające, przeszło 90% dzieci choruje na próchnicę. Niczego tak nie pragnę, jak zmienić te zatrważające wyniki. Dlatego właśnie wraz z grupą wolontariuszy Fundacji Wiewiórki Julii postanowiłam podjąć rękawicę i walczyć o przyszłość i zdrowie polskich dzieci. Z pochodzenia jestem Ormianką, jednak to tu w Polsce znalazłam swoje miejsce na ziemi i tu dostałam bardzo dużo pomocy od życzliwych ludzi.

Pomoc polskim dzieciom to mój obowiązek i dług wdzięczności, który chcę i będę spłacać. Tylko w ostatnim roku przekazałam na rzecz leczenia polskich dzieci 200 tysięcy złotych. To dla mnie bardzo duża kwota, ale w kontekście prowadzonych przez nas akcji to kropla w morzu potrzeb.

Tym samym  zwracam się do Państwa z wielką prośbą. Serdecznie proszę, aby Pamiętali Państwo o mojej fundacji w trakcie rozliczenia z Urzędem Skarbowym. W tym celu przygotowaliśmy dla Państwa gotowe formularze PIT, które znajdą Państwo na stronie internetowej Fundacji Wiewiórki Julii (www.wiewiorkajulia.pl). Pięknie proszę i z góry dziękuję za wsparcie.

Serdecznie pozdrawiam,

Dr Dżulietta Kiworkowa