English info

Akademia Giełdowa 5 w SGH

Autor: Redakcja

Data: 19 marca 2009

Akademia Giełdowa, cykl cotygodniowych spotkań, poświęconych tematyce inwestowania na rynkach kapitałowych, organizowany jest przez Studenckie Koło Naukowe Klub Inwestora SGH już po raz piąty. Wykłady i warsztaty będą odbywać się w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie w dniach 26. marca - 14. maja 2009 r. Akademia Giełdowa, cykl cotygodniowych spotkań, poświęconych tematyce inwestowania na rynkach kapitałowych, organizowany jest przez Studenckie Koło Naukowe Klub Inwestora SGH już po raz piąty. Wykłady i warsztaty będą odbywać się w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie w dniach 26. marca - 14. maja 2009 r.


W tym roku tematem przewodnim projektu będzie inwestowanie w dobie kryzysu finansowego. O początkach kryzysu, sposobach radzenia sobie na rynkach kapitałowych, walutowych i surowcowych opowiedzą najwybitniejsi polscy specjaliści – pracownicy domów maklerskich, firm doradztwa inwestycyjnego oraz banków. Wzorem ubiegłych edycji, prelegenci podzielą się z uczestnikami nie tylko teoretyczną wiedzą, ale i swoimi doświadczeniami. Wśród naszych zeszłorocznych wykładowców wymienić należy tak znanych i utytułowanych analityków jak Piotr Kuczyński czy Marek Zuber.

Akademia Giełdowa będzie się odbywać się w dniach 26.03.-14.05.2009 na terenie SGH, w formie cotygodniowych spotkań. Ze względu na olbrzymie zainteresowanie bezpłatnym kursem i ograniczoną liczbą miejsc (350 osób), do zakwalifikowania się konieczne będzie rozwiązanie krótkiego testu on-line, sprawdzającego podstawową wiedzę o rynkach finansowych.

Tegoroczna edycja składa się z dwóch etapów. W pierwszym etapie odbędzie się 5 wykładów, zakończonych egzaminem. Na podstawie wyników tego egzaminu organizatorzy wyłonią grupę najlepszych, którzy zostaną zaproszeni do wzięcia udziału w drugim etapie - warsztatach case study, które poprowadzi firma Ernst&Young.

Zachęcamy do wzięcia udziału w Akademii Giełdowej osoby, zainteresowane tematyką giełdową i posiadające podstawową wiedzę o giełdzie i inwestowaniu. Udział będzie dla nich okazją do poszerzenia wiedzy i zdobycia nowych umiejętności podczas warsztatów, prowadzonych przez wybitnych specjalistów. Dla najlepszych uczestników Akademii przewidziane są nagrody, w tym płatne praktyki.

Udział w Akademii Giełdowej jest bezpłatny.

Informacje o Akademii Giełdowej oraz rejestracja już wkrótce na stronie: http://www.inwestor.edu.pl/akademiagieldowa/zapisy.php

Miesięcznik TREND objął partonat medialny nad Akademią.