English info

XVI Maraton Firm Konsultingowych

Autor: Redakcja TREND

Data: 21 lutego 2013

XVI Maraton Firm Konsultingowych to jedno z najważniejszych wydarzeń goszczących w kalendarzu Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie organizowane przez SKN Konsultingu.

Już niebawem, czyli 14 marca w godzinach 9.00- 16.00 na Auli Spadochronowej uczelni odbędą się znane i cenione wśród studentów oraz przedstawicieli biznesu w Polsce targi firm konsultingowych, w których udział bierze 17 pracodawców. Podczas Maratonu uczestnicy mogą zapoznać się ze specyfiką pracy w konsultingu, możliwościami zatrudnienia oraz usługami oferowanymi przez czołowe firmy konsultingowe i doradcze. Studenci mają z tej okazji szansę wziąć udział w wykładach oraz licznych konkursach: biegu na orientację, "szybkim numerku" który polega na  rozwiązaniu złożonego zadania w jak najszybszym czasie, rozwiązywaniu krzyżówek i zadań z dziedziny finansowej. Dla zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. Zachęcamy też do wzięcia udziału w cyklu case studies przygotowanych przez firmy partnerskie. Zapisy na nie ruszają już 25 lutego i trwają do 5 marca!
Dzień zostanie zwieńczony wyborem „Firmy Konsultingowej Roku” oraz przyznaniem statuetki.

Przyjdź w ten dzień na Aulę Spadochronową, porozmawiaj z przedstawicielami firm i nie pozwól uciec swojej szansie! Wszelkie aktualności możesz śledzić na naszej stronie internetowej: www.16maraton.pl


Zapraszamy!


SKN Konsultingu