English info

Business Mixer o finansowaniu startupów

Autor: Redakcja TREND

Data: 29 czerwca 2012

W piątek, 29 czerwca w AIP Business Link Warszawa odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu Business Mixer. Porozmawiamy o finansowaniu startupów, a do rywalizacji o tytuł Startupu Miesiąca staną 3 firmy: Beecar, Investio.pl i Ratomat. Przestrzeń uświetni wystawa Macieja Wieczerzaka. Business Mixer rozpocznie się o godzinie 19:30.

Podczas najbliższego wydarzenia z cyklu Business Mixer spotkamy się w AIP Business Link Warszawa, aby porozmawiać o możliwościach startupów w zakresie zdobywania kapitału na rozwój działalnosci. Wypowiedzą się na ten temat zaproszeni eksperci: Wojciech Jankowski, Mariusz Jarzębowski, Rafał Bauer, Dariusz Lewandowski. Oni również poddadzą analizie trzy młode firmy: Beecar, Investio.pl oraz Ratomat oraz wyłonią spośród nich Startup Miesiąca, który w przyszłości będzie miał szansę zawalczyć o tytuł Startupu Roku. Spotkaniu towarzyszyła będzie wystawa prac autorstwa Macieja Wieczerzaka – młodego, obiecującego i wielokrotnie nagradzanego malarza.

 

Czym jest Business Mixer?

Business M Cykl Business Mixer organizowany w AIP Business Link rozpoczął się w lutym i potrwa do końca 2012 roku. Celem tego prestiżowego wydarzenia jest wyłonienie Startupu Roku, dlatego każdorazowo wybieramy trzy najciekawsze młode firmy, które prezentują się przed ekspertami, aby wygrać w eliminacjach i w finale rywalizować o tytuł oraz wyjazd do jednej z międzynarodowych ambasad AIP Business Link – w Chinach, USA-Dolinie Krzemowej lub Wielkiej Brytanii. Na Business Mixer zapraszane są młode, startujące firmy oraz goście specjalni – biznesowi eksperci, odnoszący sukcesy przedsiębiorcy, innowatorzy, prezesi międzynarodowych firm, osoby, które postawą i działaniem reprezentują pasję i niekonwencjonalne podejście do prowadzenia swoich biznesów. Wydarzenia uświetnią wystawy młodych artystów, designerów i fotografów.

Więcej informacji o wydarzeniach organizowanych przez AIP Business Link: www.blaip.pl