English info

Dokonaj swojego Przełomu w Biznesie!

Autor: Redakcja TREND

Data: 23 maja 2012

Własną działalność gospodarczą może założyć każdy! Nie wierzysz? Myślisz ze nie nadajesz się do takiej formy zarabiania pieniędzy? Aby sprawdzić jak bardzo się mylisz przyjdź na spotkanie w ramach Business Breakthrough – nowego projektu realizowanego w Szkole Głównej Handlowej!

cybul

Business Breakthrough to cykl wykładów i warsztatów z udziałem praktyków biznesu (naszym gościem był m.in. Kamil Cebulski), którzy na zajęciach będą dzielić się doświadczeniem i swoimi przemyśleniami na temat prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Projekt ma również na celu promocję samodoskonalenia się  uczestnika, co w dużym stopniu wpływa na  rozwój planowanego lub prowadzonego przez niego biznesu.  Pokazanie możliwości odnalezienia potencjału oraz położenie nacisku na kompetencje niezbędne do odniesienia sukcesu zarówno w biznesie, jak i codziennym życiu, połączone z twardą wiedzą biznesową, jest wyróżnikiem projektu Business Breakthrough.

Projekt organizowany jest przez SKN Zarządzania Projektami przy udziale SKN Rozwoju Osobistego na SGH.

Aby uzyskać więcej informacji o projekcie, o najbliższym spotkaniu oraz o konkursach z nagrodami odwiedź stronę internetową projektu:

www.przelomwbiznesie.pl

oraz  profil facebook:

www.facebook.com/przelomwbiznesie

Zapraszamy!!!