English info

3rd Annual Poland & CEE Structured Products 2012

Autor: Redakcja TREND

Data: 5 kwietnia 2012

3rd Annual Poland & CEE Structured Products 2012

Encouraging demand and sustaining growth

 

16Maj 2012 siedziba Giełdy Papierów Wartościowych, Warszawa

http://www.eelevents.co.uk/cee_structured_products_2012/

                                                                

tel: +44 (0) 207 275 8020

delegate@eelevents.co.uk

 

W dniu 16 Maja w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie odbędzie się trzecia już edycja międzynarodowej konferencji "3rd Annual Poland & CEE Structured Products 2012".

Konferencja przybliży aktualne trendy w tym ciągle rozwijającym się sektorze rynku finansowego i przedstawi rosnące możliwości rynku produktów inwestycyjnych (produkty strukturyzowane i ETFy) w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Podczas konferencji przedstawiciele wiodących na tym rynku instytucji będą dyskutować m.in. o tym, czy produkty strukturyzowane są przyszłością dla zrównoważonego i bezpiecznego inwestowania w tym regionie; jak zwiększyć zaufanie klientów do tego rodzaju inwestycji i jak maksymalizować sprzedaż.

Najważniejsze tematy, które zostaną omówione:

  • Ustawodawstwo i przeglądu regulacji,
  • Kształtowanie rentowności produktów,
  • Zrozumienie postaw i oczekiwań klientów,
  • Maksymalizacja zysków i komunikowanie ryzyka,
  • Określenie ról i obowiązków,
  • Rola produktów strukturyzowanych w portfelach inwestycyjnych,
  • Zwiększenie relacji sprzedawców z użytkownikiem końcowym.

Wydarzenie będzie doskonałą okazją nie tylko do wysłuchania prelekcji, ale i osobistego poznania przedstawicieli instytucji polskich jak i zagranicznych. Doświadczeniami na temat rynku podzielą się wysokiej rangi przedstawiciele m.in.: iShares Austria; Raiffeisen Centrobank AG, Austria; S&P Indicies Wielka Brytania; Giełdy Papierów Wartościowych Polska; Komisja Europejska; UniCredit Wielka Brytania; CSOB Czechy; Global Investment Solutions - Deutsche Bank Luksemburg; BZ WBK Brokerage Polska; Future Value Consultants Wielka Brytania; TU na Życie Europa S.A. Polska i inni.

Istniej możliwość uzyskania rabatu w koszcie rezeracji. Prosimy o kontakt z działem rezerwacji i podaniem kodu: "MEDI15".