English info

Tydzień Kobiet Sukcesu

Autor: Redakcja TREND

Data: 12 lutego 2012

Droga Studentko! Oczyma wyobraźni widzisz siebie jako zaradną i pomysłową businesswoman, twardo stąpającą po ziemi? Pragniesz dowiedzieć się jak jednocześnie budować błyskotliwą karierę, realizować swe marzenia i cieszyć się z codziennych przyjemności? Studiujesz na jednej z warszawskich uczelni? Jeśli tak- czekamy właśnie na Ciebie!

LogoTKS2012male

 

Tydzień Kobiet Sukcesu odbędzie się w dniach 5-9 marca na terenie Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Organizatorem  wydarzenia jest Zrzeszenie Studentów Polskich działające przy tejże uczelni. Podczas VI-tej już edycji projektu bardziej niż kiedykolwiek skupimy się na zarządzaniu własną karierą i wizerunkiem.

 

Poprzez tygodniowy cykl warsztatów biznesowych, artystycznych i sportowych chcemy promować wizerunek młodej, przedsiębiorczej, twórczej kobiety - kobiety szczęśliwej. Wierzymy, że spotkania z psychologami biznesu czy trenerami rozwoju osobistego podczas TKS będą dla studentek inspiracją do poszerzania swojej wiedzy i umiejętności z zakresu kreowania własnego wizerunku i komunikacji. Organizujemy panele dyskusyjne z kobietami, które są dla nas inspiracją. Naszymi gośćmi były m.in. Jolanta Kwaśniewska, prof. dr hab. Danuta Hübner, Julia Pitera, Henryka Bochniarz, Bożena Batycka, czy Lidia Kalita.

 

 

W tegorocznej ofercie proponujemy Wam m.in:

 

- dyskusja organizowana przy współpracy z firmą doradczą Deloitte

- szkolenie z personal brandingu w sieci, które poprowadzi firma doradcza ConQuest Consulting

- warsztaty samoobrony, wizażu oraz różnego stylów tanecznych (dancehall, zumba, salsa)

- bezpłatne badanie IQ przeprowadzone przez panią Dorotę Rakowiecką z Mensa Polska

 

Zapisy przyjmować będziemy od połowy lutego na stronie internetowej projektu : http://tydzienkobietsukcesu.zspsgh.pl

 

Więcej informacji na stronie internetowej http://tydzienkobietsukcesu.zspsgh.pl oraz

 

http://www.facebook.com/tydzienkobietsukcesu