English info

Ostatnia szansa, by wybrać najlepszy bank i wygrać iPada

Autor: Redakcja TREND

Data: 22 stycznia 2012

Jeszcze tylko tydzień pozostał do zakończenia plebiscytu Złoty Bankier 2011. Głosy na najlepsze usługi i produkty finansowe minionego roku można oddawać do 25 stycznia włącznie. Swojego faworyta warto wskazać tym bardziej, że dla uczestników głosowania przewidziane są atrakcyjne nagrody.

ZlotyBankier2011logotyp 3

 

Internauci, którzy wezmą udział w konkursie organizowanym przez Bankier.pl i PayU S.A., mają możliwość wyrażenia swojej opinii, niezadowolenia czy też satysfakcji z poziomu usług bankowych w Polsce.

 

W plebiscycie Złoty Bankier to klienci, konsumenci stają się członkami jury, a nie powołane grono ekspertów – mówi Marcin Jabłoński, CEO PayU S.A. Internauci sami decydują, komu przyznać wyróżnienie według własnych kryteriów. Poza tym, mają szansę zdobyć ciekawe nagrody – dodaje.

 

Oddając głos na najlepsze produkty i usługi bankowe można wygrać m.in. iPhone’a, iPada, zaproszenie na uroczystą galę ogłoszenia wyników, a także  szereg elektronicznych gadżetów oraz książek.

 

Banki oceniać można do 25 stycznia, głosując bezpośrednio na stronie www.ZlotyBankier.pl lub korzystając z wersji mobilnej m.zlotybankier.pl. Najlepsze usługi bankowe mogą również typować facebookowicze na fanpage’ach organizatorów konkursu – PayU S.A. oraz Bankier.pl - na których przygotowane zostały specjalne aplikacje.

 

– W dobie mnogości finansowych plebiscytów, Złoty Bankier wydaje się szczególnie cenny dla uczestników rynku, gdyż stanowi tubę dla opinii klientów – mówi dr Bogusław Półtorak, redaktor naczelny serwisu Bankier.pl. – Głosowanie, które odbywa się już po raz trzeci, jest doskonałą okazją, by banki mogły poznać oczekiwania klientów i wyjść im naprzeciw dodaje.

 

O tytuł Złotego Bankiera ubiega się 31 banków, które oddały pod opinię internautów swoje produkty i usługi w 9 kategoriach. Największa konkurencja jest w kategoriach konto osobiste dla internauty, kredyt dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz karty kredytowe.

 

Gala wręczenia statuetek  Złoty Bankier 2011 odbędzie się 2 lutego w Teatrze Kamienica
w Warszawie. Przebieg całego wydarzenia internauci będą mogli obserwować dzięki transmisji online w Bankier.tv.

Szczegóły oraz regulamin konkursu można znaleźć na stronie www.ZlotyBankier.pl