English info

„Grasz… tym razem nie o staż” – poznaj pytania i zgarnij nagrody!

Autor: Redakcja TREND

Data: 21 listopada 2011

Druga edycja akcji specjalnej „Grasz… tym razem nie o staż” wystartowała. Po zalogowaniu się na stronie www.grasz.pl są już dostępne pytania konkursowe. 


Od dziś do 28 listopada można wziąć udział w akcji specjalnej „Grasz … tym razem nie o staż”. Wystarczy zalogować się na stronie www.grasz.pl i odpowiedzieć na dziesięć krótkich pytań – dziewięć testowych i jedno otwarte. „Uczestnicy jesiennego projektu odpowiadają na pytania związane z konkursem „Grasz o staż”, dzięki czemu poznają jego zasady i łatwiej jest im w przyszłości grać o wakacyjną praktykę. Dodatkowo dla zwycięzców przewidzieliśmy atrakcyjne nagrody, w tym voucher na wycieczkę zagraniczną” – mówi organizator konkursu w PwC, Anna Łukawska. 

W tym roku w „Grasz… tym razem nie o staż” można wygrać voucher na wycieczkę o wartości 5 000 zł od biura podróży TUI Polska, ekskluzywne pióra wieczne ufundowane przez firmę Newell Rubbermaid, szkolenia z kompetencji miękkich organizowane przez Szkołę Negocjacji, Szkołę Treningu Grupowego oraz Grupę training&consulting, szkolenia specjalistyczne organizowane przez Akademię PwC, a także zestawy książek wydawnictwa Wolters Kluwer Polska. 

Ubiegłoroczny laureat dzięki „Grasz… tym razem nie o staż” spędził urlop na Fuerteventurze – ciekawe gdzie wybierze się tegoroczny zwycięzca… Do udziału w projekcie zapraszam studentów wszystkich lat studiów i zachęcam do śledzenia profilu "Grasz o staż" na portalu Facebook, gdzie zamieszczamy najświeższe informacje o naszej akcji." – dodaje Anna Łukawska. 

Więcej informacji o jesiennej akcji na: www.grasz.pl

logograszborderjpgrgb2