English info

Recenzje

Najnowsze artykuły:
2 lutego 2016
dr hab. prof. SGH Krzysztof Borowski
wiat surowcw okadka2

Z prawdziwą radością należy powitać na rynku wydawniczym jedną z pierwszych pozycji poświęconych inwestowaniu na rynku towarów (commodities). Co prawda we wcześniejszych pracach, jakie zostały opublikowane w języku polskim, występowały elementy świata surowców, ale żadna dotychczas wydana książka nie obejmuje tak szerokiego wachlarza rynku towarów.

23 czerwca 2015
Anna Grodecka
sekrety bitcoina i innych kryptowalut

Dominik Homa, założyciel portalu Akademia Bitcoin, jest absolwentem Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie i pracuje w branży IT, więc ma zaplecze pozwalające na zrozumienie informatycznych podstaw bitcoina. Książka „Sekrety bitcoina” to przede wszystkim praktyczny przewodnik po świecie bitcoina.

17 czerwca 2015
Dorota Sierakowska
psychologia i zycie

Philip Zimbardo to jeden z najbardziej znanych współczesnych psychologów, którego nazwisko na ogół jest wymieniane w kontekście jego słynnego eksperymentu więziennego. Zimbardo to w świecie psychologii prawdziwa marka – był on przez wiele lat profesorem Uniwersytetu Stanforda, gospodarzem psychologicznych programów telewizyjnych, jest także autorem kilku poczytnych książek z tej dziedziny.

10 czerwca 2015
Dorota Sierakowska
InwestycjeHerbert B Mayo

Jeśli ktoś z Was chciałby lub mógłby zakupić tylko jedną książkę dotyczącą inwestycji, to mógłby nią być właśnie podręcznik Herberta Mayo. To książka niezwykle popularna w Stanach Zjednoczonych – i nie bez przyczyny.

25 lutego 2015
Dorota Sierakowska
sprzedaz zarzadzanie

Książka dwóch szkoleniowców, Andrzeja Niemczyka i Bartłomieja Sapały, jest dokładnie tym, co sugeruje tytuł okładki. To uporządkowany zbiór praktycznych porad dotyczących trzech dziedzin: sprzedaży, zarządzania oraz efektywności osobistej.

Pozostałe artykuły: