English info

Press room

Najnowsze wiadomości:
2 maja 2016
Redakcja Trend

Dziękujemy wszystkim Czytelnikom za wzięcie udziału w marcowej edycji konkursu Krzyżówka! Prawidłowe hasło brzmi KURODA (szef japońskiego banku centralnego). Spośród wszystkich otrzymanych zgłoszeń wylosowaliśmy trzech zwycięzców. Oto lista laureatów:

10 kwietnia 2016
Redakcja TREND
wiat surowcw okadka

Do sprzedaży trafiła książka "Świat surowców" - pierwszy w Polsce podręcznik opisujący podstawy inwestowania na rynkach towarowych. Jeśli wiec checie dowiedzieć się, jak inwestować w ropę naftową, złoto czy kawę - ta książka to dla Was pozycja obowiązkowa!

5 stycznia 2016
Redakcja Trend

Dziękujemy wszystkim Czytelnikom za wzięcie udziału w październikowej edycji konkursu Krzyżówka! Prawidłowe hasło brzmi PIKETTY (francuski ekonomista). Spośród wszystkich otrzymanych zgłoszeń wylosowaliśmy trzech zwycięzców. Oto lista laureatów:

7 października 2015
Redakcja Trend

Dziękujemy wszystkim Czytelnikom za wzięcie udziału w wakacyjnej edycji konkursu Krzyżówka! Prawidłowe hasło brzmi BETAMAX (format kasetowy stworzony przez SONY, konkurent VHS). Spośród wszystkich otrzymanych zgłoszeń wylosowaliśmy trzech zwycięzców. Oto lista laureatów:

4 czerwca 2015
Dorota Sierakowska

O kryptowalutach zrobiło się na świecie głośno pod koniec 2013 roku, kiedy to wartość najsłynniejszej z nich – Bitcoina – wzrosła z poziomu ok. 150 USD do ponad 1100 USD za jednostkę. Cały świat usłyszał wtedy o cyberwalutach – zjawisku, które narodziło się zaledwie kilka lat wcześniej i na samym początku było jedynie ciekawą „zabawką”
programistów.

Pozostałe wiadomości: