English info

Pozostałe artykuły

Najnowsze artykuły:
26 lutego 2015
Dorota Sierakowska
Typical London

Weekendowy wypad do Londynu za niecałe 100 funtów? Brzmi jak prowokacja, ale to możliwe. Oczywiście, taką podróż trzeba sobie dobrze zaplanować – w tym wpisie podpowiem, jak możecie zaoszczędzić pieniądze, nie oszczędzając na interesujących wrażeniach.

4 lutego 2015
Dorota Sierakowska
ParadeplatzinZrich evening2

Bahnhofstrasse w Zurychu to najdroższa ulica w Europie i trzecia na świecie. Metr kwadratowy wynajętej powierzchni kosztuje tu rocznie ponad 15 tysięcy franków szwajcarskich, czyli jakieś… 5 tys. zł miesięcznie. A to, co rzekomo kryje się pod powierzchnią ulicy, działa na wyobraźnię.

11 stycznia 2015
Dorota Sierakowska
portfel Uzbekistan

Uzbeccy mężczyźni noszą torebki. Ale nie ma w tym nic niemęskiego – w końcu są one po brzegi wypełnione gotówką.

26 listopada 2014
Dorota Sierakowska
Frankfurt Zeilgalerie

Do „europejskiego Nowego Jorku” na ogół wpada się tylko przelotem. Jeśli jednak macie parę godzin na zobaczenie Frankfurtu, to polecam zwiedzić jego wizytówkę, czyli dzielnicę finansową. Oto 3 miejsca, które warto zobaczyć podczas pobytu w finansowej stolicy kontynentalnej Europy.

26 listopada 2014
Eqnomos
eqnomosgrafikadoartykulu2

Wartość przedsiębiorstwa to jeden z kluczowych czynników, które pozwalają wyróżniać się firmom na tle konkurencji. Istotną kwestią jest ciągłe jej monitorowanie i wykorzystywanie szans i możliwości, jakie stawia rynek. Eqnomos jest innowacyjnym narzędziem wspierającym kadrę zarządzającą. Służy do profesjonalnej wyceny wartości przedsiębiorstwa we wszystkich obszarach jego działalności i na każdy etapie istnienia.

Pozostałe artykuły: