English info

NowyPage


Zakończenie konkursu

Obrady jury dobiegły końca i już możemy ujawnić listę zwycięzców Konkursu Wiedzy o Finansach, oto oni:

1 miejsce i nagrodę główną – kupon szkoleniowy o wartości 5.000 zł otrzymuje Jakub Ślusarczyk

Nagrody dodatkowe – kupony szkoleniowe o wartości 750 zł otrzymują:
Agnieszka Goździkiewicz-Gołdon, Adam Michaliszyn i Joanna Sosnowska

Nagrody dodatkowe – 2GB Pendrive "Klucze do sukcesu" otrzymują:
Dariusz Bogdanowicz, Zofia Kowalska, Joanna Mangała, Adrian Michalski, Adam Sendera, Andrzej Staroszczyk, Agnieszka Stryjniak, Maciej Zawiślak, Cezary Zeniuk i Sebastian Zoła

Wybór zwycięzców nie był łatwy, gdyż pomimo wysokiego poziomu trudności pytań konkursowych, bardzo dużo osób otrzymało najwyższe wyniki. To świadczy tylko doskonałym poziomie merytorycznym, jaki reprezentowali uczestnicy konkursu.

 

---------------------------------------

Informacje o konkursie

Konkurs z wiedzy o finansach, organizowany przez firmę szkoleniową BPP Professional Education oraz miesięcznik TREND. Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich, którzy pracują, bądź planują karierę, w rachunkowości i finansach. Można w nim wygrać vouchery o wartości 5.000 zł na szkolenia w firmie BPP Professional Education. Oprócz głównej nagrody do wygrania są również trzy kupony o wartości 750 zł każdy oraz nagrody rzeczowe.

W konkursie może wziąć udział każdy, kto w dniach od 2 listopada 2010 do 4 stycznia 2011 odwiedzić stronę konkursową www.bpp.pl i odpowie na pytania konkursowe. Konkurs składa się z 24 pytań, które sprawdzają wiedzę z zakresu rachunkowości finansowej i zarządczej. Pozwolą też uczestnikom wykazać się swoją kreatywnością podczas odpowiedzi na pytania związane z ich rozwojem zawodowym.

Więcej na www.bpp.pl