English info

Kariera

Najnowsze artykuły:
10 marca 2016
Joanna Nowak
Inspiring Solutions

 Żyjemy w XXI wieku, nikogo nie powinno więc dziwić, że znajomość nowinek technologicznych przestaje być domeną zarezerwowaną wyłącznie dla pasjonatów komputerów, a staje się czymś coraz bardziej powszechnym wśród przeciętnych użytkowników. Zaskoczeniem może być jednak rosnąca rola IT w biznesie. Mowa tu nie tylko o wielkich korporacjach czy firmach bezpośrednio związanych z tą branżą, ale także o małych lokalnych przedsiębiorstwach, dla których decyzja o odrzuceniu nowoczesnych narzędzi informatycznych mogłaby okazać się strzałem w stopę.

19 października 2015
Dorota Sierakowska, Marta Kowalówka
Marta Kowalwka

O tym, czym jest work-life balance i czy obecnie koncepcja ta wciąż ma rację bytu, rozmawiamy z Martą Kowalówką, ekspertem Sedlak & Sedlak.

24 lutego 2015
Damian Strzelczyk
Czyje imperium budujesz

Nie każdy będzie przedsiębiorcą. Nie każdy nawet może i powinien być przedsiębiorcą. Jednak jeśli dopuszczasz możliwość rozwijania własnego biznesu, zastanów się, czyje imperium budujesz obecnie i czyje imperium budować będziesz w najbliższych latach, jeśli nie zmienisz nic w swoim życiu.

12 grudnia 2014
Magdalena Patynowska
kariera naukowa dla kogo

Decydując się na studia, często głównym motywem jest uzyskanie wykształcenia, które stanowi przepustkę do zdobycia wymarzonej pracy zawodowej. Chociaż ostatnie statystyki informują o ciągle zmniejszającej się liczbie osób kontynuujących naukę po szkole średniej, to nie zmienia to faktu, że Polska jest czwartym krajem w Unii Europejskiej pod względem liczby studiujących osób. Wyprzedzają nas tylko Wielka Brytania, Niemcy oraz Francja.

5 grudnia 2014
Damian Strzelczyk
wasna firma

Czy musimy mieć działalność gospodarczą aby prowadzić startup? Współcześnie formalizacja naszego biznesu, która odbywa się poprzez rejestrację działalności gospodarczej w urzędzie miasta czy gminy jest jedną z ostatnich rzeczy jaką powinniśmy się przejmować, gdy w naszych głowach pojawia się pomysł na biznes.

Pozostałe artykuły: