English info

Czysta forma informacji

Autor: Tomasz Kosno

Data: 16 maja 2007

GPWInfoStrefa to serwis powstały we współpracy Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie i Polskiej Agencji Prasowej. Jego tematyka obejmuje giełdy regionu Europy Środkowo-Wschodniej i spółki na nich notowane. Jest to prawdziwa skarbnica informacji dla każdego inwestora.

Co czyni ten serwis tak użytecznym i interesującym?

Po pierwsze, stale aktualizowane informacje bieżące: depesze PAP-u, wiadomości gospodarcze z kraju i ze świata oraz komunikaty GPW, KNF i KDPW. Stale zamieszczane są świeże rekomendacje domów maklerskich i ich opracowania
z rynku. A wszystko okraszone jest informacjami o nowych emisjach.

Po drugie, informacje pochodzące od spółek, ich depesze i komunikaty oraz informacje o nich samych. Spółki pogrupowane zostały w klarowny sposób w sektory. Szczegółowy obraz spółki dostępny jest po kliknięciu na jej nazwę. Znajdziemy tu jej notowania aktualne i historyczne, wskaźniki, dane o zarządzie i akcjonariacie. W dziale „kalendarium transmisji” udostępniane są wyniki finansowe spółek.

Po trzecie, co jest prawdziwą perełką wśród portali, przegląd wiadomości z rynków naszego regionu. Pogrupowane według państw, pozwalają na dokonanie szybkiego przeglądu najświeższych informacji z Polski, Węgier, Czech, Słowacji
i Ukrainy.

Przejrzystość, wiarygodność i aktualność to cechy, które czynią ten serwis niezwykle użytecznym dla inwestora. Bez zbędnych grafik, reklam i ozdobników będziemy zawsze na czasie z aktualnymi informacjami z rynków regionu. Polecam dodanie tej pozycji do „Ulubionych”.

www.gpwinfostrefa.pl