English info

O inwestowaniu bez nadęcia - M.Samcik "Jak inwestować i pomnażać oszczędności?"

Autor: Dorota Sierakowska

Data: 2 sierpnia 2014

Maciej Samcik to jeden z najbardziej znanych dziennikarzy ekonomicznych w naszym kraju. W swojej najnowszej książce pisze on o szerokim spektrum zagadnień związanych z zarządzaniem własnymi pieniędzmi.

jak inwestowac i pomnazac oszczednosci

Książka „Jak inwestować i pomnażać oszczędności?” nie jest bynajmniej lekturą dla finansistów – zagadnienia opisywane w książce są im już doskonale znane. W mojej opinii, książka ta jest jednak idealną pozycją dla osób, które dotychczas z rynkiem finansowym nie miały wiele wspólnego – a mimo że od lat mają konto bankowe czy kredyt, to niezbyt dobrze poruszają się w meandrach wiedzy finansowej. Dzięki książce Samcika takie osoby zdobędą podstawową wiedzę o rynkach kapitałowych i poczują się na nich pewniej.

„Jak inwestować…” to książka napisana przystępnym językiem, co sprawia, że jest ona przeznaczona dla szerokiego grona odbiorców. Oczywiście trudno liczyć na to, by po jej lekturze ktoś stał się od razu alfą i omegą rynków kapitałowych – jednak na pewno jest to książka, która uczy rozsądniej rozporządzać swoimi pieniędzmi: być świadomym ryzyka, ale także umieć dostrzec inwestycyjne okazje.

Książka dostępna jest w sprzedaży TUTAJ.