English info

Podstawy startupowej wiedzy - A. Łopusiewicz „Start-up. Od pomysłu do sukcesu”

Autor: Dorota Sierakowska

Data: 27 maja 2014

W ostatnich latach aż roi się od historii osób, które zrezygnowały z pracy w korporacji, aby założyć własny, choćby niewielki biznes. Również wielu studentów oraz absolwentów uczelni, zamiast szukać pracy u kogoś, decyduje się na pracę dla siebie i rozwijanie własnego biznesu.

startup edgard ebook cov

Książka „„Start-up. Od pomysłu do sukcesu” adresowana jest właśnie do osób, które chcą rozwijać własny projekt. Znajduje się w niej szereg informacji przydatnych dla początkujących przedsiębiorców. Adam Łopusiewicz wprowadza czytelnika w świat startupów, począwszy od rad dotyczących znalezienia pomysłu na własną firmę, poprzez uzyskanie finansowania oraz aspekty związane z prowadzeniem firmy, znalezieniem odpowiednich współpracowników oraz marketingiem. Wartość tej książki tworzy przede wszystkim to, że jest ona napisana w sposób prosty, z nastawieniem na praktyczne aspekty zakładania start-upu. Autor wielokrotnie prezentuje ciekawe pomysły i ważne wskazówki, na których warto się opierać, realizując swoją wizję.

Książka Adama Łopusiewicza to świetna propozycja przede wszystkim dla tych, którzy chcą założyć własną firmę, ale czują się niepewnie w tematyce finansowej. Przyda się ona także tym, którzy wiedzą już coś na temat start-upów, jednak potrzebują pewnej systematyzacji wiedzy.